Про нас

Працюємо по Києву та Київській області – Телефонуйте!

☎️ (098) 277-27-28

viber xlam kyiv ua (098) 277-27-28

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 08.00 – 21.00
Субота: 10.00 – 19.00
Неділя: 10.00 – 17.00

Основний спектр наших послуг – утилізація, прийом, скупка, вивезення в Києві:

Чи замислювалися ви скільки непотребу збирається у нас вдома за все життя? Це стосується старого одягу, коробок з-під взуття, пакетів з магазинів і, звичайно ж, це неробоча побутова техніка або зовсім стара техніка металобрухт. Справа в тому, що побутову техніку не викинути в сміття і ми задаємося питанням: «куди здати б / у і неробочу побутову техніку в Києві?». Саме тому ми – вивозимо, скупкаем і утилізуємо побутову техніку: холодильники, пральні машинки, праски, пилососи, кавоварки та багато

О нас - Утилизация, Прием, Вывоз, Скупка Хлама в Киеве
О нас – Утилизация, Прием, Вывоз, Скупка Хлама в Киеве

Компанія “xlam.kyiv.ua” самостійно здійснить вивіз неробочий побутової техніки з вашого будинку. Якщо техніка робоча, але продати ви її все ж хочете, ми вам навіть заплатимо і оформимо викуп побутової техніки (хоч ця сума буде і невеликий).
Також у нас є пункт прийому б / у техніки в Києві. І якщо вам буде зручно привезти речі самостійно до нас, ми будемо раді. Для цього потрібно зателефонувати ☎️ (098) 277-27-28 вказаною на сайті, ми уточнимо деякі деталі і будемо чекати вас в обумовлений час. Тому, щоб не ламати голову і не накопичувати непотрібну техніку, просто телефонуйте нам, ми будемо раді вам допомогти!