Утилізація Холодильників

Утилізація, Прийом, Вивезення, Скупка Холодильників в Києві

Працюємо по Києву та Київській області – Телефонуйте!

☎️ (098) 277-27-28

viber xlam kyiv ua (098) 277-27-28

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 08.00 – 21.00
Субота: 10.00 – 19.00
Неділя: 10.00 – 17.00

Наша компанія надає спектр послуг з холодильників:

  • Вивіз
  • Утилізація
  • Викуп
  • Прийом

Утилізація, прийом, вивезення, Скупка холодильників в Києві

У Вас вдома є громіздкий неробочий холодильник або пральна машинка, а пилосос вже давно не тягне, як хотілося б, а може ви давно роздумуєте оновити свою кавоварку? Тоді ви звернулися саме за адресою. Ми здійснюємо утилізацію холодильників в Києві, а також утилізацію побутової техніки. Куди подіти старий холодильник, ми приїдемо і вивеземо?

Звичайно ж, ми зможемо самостійно здійснити вивезення старого холодильника та іншої побутової техніки, навіть дрібної. Для тих, у кого є можливість, привозите побутову техніку до нас. Скупка старих холодильників в Києві знаходиться за адресою-вул. Червоноткацька 28.

Чим же корисна утилізація старої побутової техніки?

Побутова техніка ламається щодня і кожна друга не підлягає ремонту. Наприклад, продати неробочий холодильник в Києві-завдання не з простих. Малоймовірно, що він кому-небудь потрібен. А викинути на вулицю не підніметься рука. Але ми знаємо як вам здати б / у холодильник безкоштовно в хороші руки: привозите його до нас на утилізацію або ж ми заберемо його самостійно!

Прийом, вивезення та утилізація старих холодильників – це один з напрямків нашої роботи. Але ми гарантуємо Вам, що вона буде виконана на висоті. Для цього у нас є вантажна машина, спеціальні робочі і головне-це бажання допомогти вам! Ми допоможемо заощадити Ваш час, гроші і нерви.

Неробочий Холодильник, на запчастини, старий, радянський

Холодильники Київ

  • Samsung (Самсунг)
  • Bosch (Бош)
  • Whirlpool (Вірпул)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *