Утилізація мікрохвильовок СВЧ-печей

Утилізація, Прийом, Вивезення, Скупка Мікрохвильовок СВЧ печей в Києві

Працюємо по Києву та Київській області – Телефонуйте!

☎️ (098) 277-27-28

viber xlam kyiv ua (098) 277-27-28

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: 08.00 – 21.00
Субота: 10.00 – 19.00
Неділя: 10.00 – 17.00

Наша компанія надає спектр послуг по мікрохвильовим печам:

  • Вивіз
  • Утилізація
  • Викуп
  • Прийом

Утилізація мікрохвильовок СВЧ-печей в Києві

Мікрохвильова СВЧ-піч предмет побутової техніки, яким обладнують сучасні кухні. Це і правда незамінний предмет в щоденному побуті. Без неї не обходиться розігрів їжі, розморожування і навіть приготування. Згодом і цей предмет побутової техніки виходить з ладу і вимагає особливих умов утилізації. Це пов’язано з тим, що такі габаритні предмети побутової техніки, як мікрохвильовка, не тільки засмічують зовнішнє середовище звалищ і контейнера для відходів, але впливають на екологічну обстановку навколишнього середовища. Потрапляючи на звалище деталі від несправної СВЧ стають джерелом токсичних речовин. Якщо подбати заздалегідь про професійну утилізацію, деталі і матеріали можна переробити і використовувати, як вторсировину.

Щоб не вирішувати самим такі питання: “Що робити зі старою СВЧ? Куди здати стару мікрохвильовку? Як правильно утилізувати СВЧ?”, настійно рекомендуємо відразу звертатися в спеціалізовані компанії, які мають і можливість і ліцензії на переробку відходів такого типу.

Як правильно утилізувати мікрохвильовку?

Якщо ви домовилися про здачу мікрохвильовки за гроші для подальшої її переробки, то все, що вам необхідно – підготувати побутову техніку до здачі і чекайте фахівців, які у вас її будуть приймати. Основні частини мікрохвильовки складаються з металу, скла і пластика. Приємна новина – майже всі ці компоненти піддаються переробці. Всі вони вимагають додаткового демонтажу з пристрою по частинах, сортування та вторинної переробки. Ці етапи утилізації будуть проводиться вже після її здачі. Ви також можете здати свою СВЧ-піч на запчастини. Напевно, ними зацікавляться майстерні, які в свою чергу спеціалізуються на ремонті побутової техніки.

Фахівці нашої компанії також готові надати вам допомогу і забрати вашу стару мікрохвильовку для переробки. Ми беремо на себе вирішення основних завдань утилізації, починаючи від вивезення, закінчуючи вторинною переробкою. І це зручно, адже вам не потрібно перейматися подібними питаннями і витрачати особистий час. Ми гарантуємо, що утилізація СВЧ здійснюється відповідно до законодавства та ліцензії на подібну процедуру.

Щоб отримати детальну консультацію і домовитися про здачу Старої мікрохвильової СВЧ печі, зв’яжіться з нами або відправте запит на електронну пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *